Znajdź nas na Facebooku
Trudno wyobrazić sobie prowadzenie firmy bez druku i poligrafii. Profesjonalnie przygotowane wizytówki, elegancki papier firmowy – wszystko to nie tylko buduje pozytywny obraz firmy w oczach klientów, ale i utrwala wizerunek marki w ich świadomości. Dobrze zaprojektowane i eksponowane logo szybko zostaje w pamięci naszych klientów i pozwala na bezbłędną identyfikację naszej firmy wśród wielu innych.

W bezpośrednim docieraniu do klientów i rozpowszechnianiu informacji o firmie wciąż niezastąpione są m.in. ulotki, plakaty i inne, także wielkoformatowe, materiały drukowane. Oferujemy pełną obsługę w zakresie profesjonalnego projektowania i przygotowania materiałów do druku. Druk realizujemy w zależności od potrzeb w jednej z dwóch technologii  druku: offsetowego lub cyfrowego – co pozwala na realizację zleceń nawet w 24h.

Najczęściej wybierane przez klientów produkty:

WIZYTÓWKI

Stworzymy dla Ciebie unikalny projekt graficzny – dopasowanego do potrzeb, preferencji i specyfiki branży. Wizytówki dostępne są w różnych formatach, wśród których najpopularniejsze to:
  • standardowy 90x50mm
  • eurostandard 85x55mm

W zależności od preferencji druk realizowany jest w pełnym kolorze, jedno- lub dwustronnie na papierze kredowym ( 350g/m2), kartonie (300g/m2) lub tworzywie PCV (0,5mm, 0,7mm). Dodatkowo wizytówki można uszlachetnić folią błyszczącą, matową lub typu ‘soft touch’, lub wzbogacić elementami druku wypukłego i lakieru UV.

ULOTKI

Wciąż jest to jedna z najchętniej wykorzystywanych form promocji. W ofercie posiadamy szeroki wybór ulotek reklamowych, w standardowych formatach: A6, A5, DL, jak również broszur składanych np. format A4 składane do DL, 2xDL. 
Gwarantujemy krótki termin realizacji – 2-3 dni robocze w przypadku druku offsetowego, lub już w 24godziny w technologii cyfrowej . Istnieje możliwość doboru papieru o różnej gramaturze i wykończeniu, błyszczącego lub z elegancką matową powłoką.
Standardowo dbamy o oryginalne projekty każdej ulotki i zapewniamy jej profesjonalne przygotowanie do druku.

PLAKATY

Plakaty reklamowe to dobry sposób na szybką i efektywną promocje. Drukujemy plakaty w szerokiej gamie formatów: standardowe wydruki formatach A3, SRA3 oraz A2, A1, A0. Jesteśmy także w stanie zrealizować zamówienia na plakaty w niemal wszystkich nietypowych rozmiarach.
Oferujemy także profesjonalną obsługę graficzną –stworzenie efektownego projektu orazprzygotowanie go do druku.
Nasze plakaty drukujemy na wysokiej jakości papierze w pełnej gamie kolorów - również w niskich nakładach.

KATALOGI

Realizujemy kompleksowe tworzenie katalogów reklamowych – staranne przygotowanie oferty, opracowanie grafiki i tekstów, skład broszur oraz wydruk w dowolnych rozmiarach.
Realizujemy także profesjonalne sesje fotograficzne.

IDENTYFIKACJA

Proponujemy projektowanie znaków graficznych logo. Podczas realizacji logotypu Klient zawsze otrzymuje kilka propozycji do wyboru – stworzonych zgodnie z jego wskazówkami, inspirowanych istniejącymi grafikami, w kolorystyce odpowiadającej życzeniom zleceniodawcy.
Ostateczne wersje znaku dostarczanmy Klientom w formie grafiki wektorowej [pozwalającej na dowolne skalowanie, bez utraty jakości], oraz w podstawowych plikach bitmapowych. Opcjonalnie realizujemy podstawową księgę znaku (Corporate Identity).
 

Kreujemy systemy identyfikacji wizualnej obejmujące papeterię firmową (papier firmowy, teczki ofertowe, koperty, wizytówki) wzory oznakowania firmy, reklamy na samochodach itd.
Zajmujemy się również rewitalizacją i wektoryzacją znaków graficznych logo.

Galeria