Znajdź nas na Facebooku
Szukacie fryzjera, krawcowej, dobrego dentysty. Najbliższej apteki lub jedzenia na wynos. Co robicie najpierw? Oczywiście, sprawdzacie w Internecie!
Sieć to dzisiaj najpotężniejsze źródło informacji, dlatego trudno wyobrazić sobie prowadzenie i rozwijanie skutecznego  biznesu bez aktywności w tym obszarze.

Co oferujemy?

Wiemy, że każda działalność to specyficzne potrzeby wymagające indywidualnych rozwiązań, dlatego nasze działania w zakresie tworzenia stron internetowych dopasowujemy bezpośrednio do naszych klientów, korzystając z wachlarza różnych opcji.
  • e-wizytówka
  • standardowa strona www
  • system cms
  • sklep internetowy
Dobrze przygotowana strona internetowa musi być dopasowana do specyfiki branży i celów, jakie chcemy za jej pomoca osiągnąć - dlatego zanim zaoferujemy Panstwu konkretne rozwiązanie i przygotujemy wycenę chcemy dowiedzieć się jak najwięcej o potrzebach waszych i waszej firmy.

Każdą realizację tego typu zlecenia zaczynamy od dyskusji z klientem na temat pomysłów, potrzebnych funkcji strony i ogólnych oczekiwań co do strony - na tej podstawie doradzamy najlepsze rozwiązanie i planujemy dalszą pracę.

Zasada którą kierujemy się także tutaj to przede wszystkiem indywidualne podejście dopasowanie oferty do potrzeb.