Znajdź nas na Facebooku

O NAS

Jako agencja reklamowa  BDART istniejemy i ciągle rozwijamy się od 2009 roku. Przez ten czas wielokrotnie mieliśmy okazję sprawdzić się przy realizacji  projektów zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i  początkujących firm. Działamy głównie na rynku lokalnym, ale nie straszne nam także działania na większą skalę.

Niezmiennie staramy się  jak najlepiej zaspokajać potrzeby naszych klientów, dostarczając im sprawdzonych  i kompleksowych rozwiązań.

Każde zlecenie to dla nas poważna sprawa – traktujemy je bardzo indywidualnie i do ich realizacji podchodzimy w pełni profesjonalnie.  Robimy wszystko, aby nasi klienci otrzymywali najwyższej jakości usługi i produkty, a także najlepsze możliwe wsparcie przy ich wyborze.

Marketing i reklama

Od lat rzetelnie i fachowo wspieramy firmy, organizacje i osoby prywatne w zakresie działań marketingowych i reklamowych.  Ciągle rozwijamy naszą ofertę produktów i usług, by dostarczać klientom najświeższych pomysłów, zgodnych z aktualnymi trendami. Bogate i różnorodne doświadczenia pozwalają nam na dopasowanie najlepszych  rozwiązań do indywidualnych potrzeb klientów. Świadczymy kompleksowe usługi dotyczące m.in. projektowania, druku, poligrafii, reklamy zewnętrznej ,o znakowania budynków i samochodów, czy wykonywania gadżetów reklamowych. Chętnie podejmujemy także nietypowe zlecenia - udało nam się z powodzeniem sprostać już niejednemu wyzwaniu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!